Detail nabídky3408/2018/Reklamační pracovník pro oblast stavebnictví

Lokalita:

okr. Vsetín

Naším klientem je zavedená společnost s dlouholetou historií, která úspěšně podniká na českém a ruském trhu. Pro tuto společnost nyní aktuálně hledáme samostatného a aktivního reklamačního pracovníka v oblasti stavebnictví.

Náplň práce:

Samostatné a hospodárné vedení agendy reklamací
Koordinace řešení reklamací
Vyhodnocování nároků reklamací
Řešení interních i externích reklamací
Jednání s investory
Práce s technickou dokumentací
Zpracovávání statistik a report za svěřenou oblast

Požadujeme:

Min. SŠ vzdělání technického směru, preferována je oblast stavebnictví
Praxe v oblasti řešení reklamací v technické oblasti
Orientace v technické dokumentaci
Aktivní znalost MS Office, především Excel
ŘP sk. B - aktivní řidič/ka
Znalost AJ na základní úrovni, vyšší úroveň je výhodou
Samostatnost a pečlivost
Dobré komunikační dovednosti a asertivní jednání
Vyjednávácí schopnosti

Nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení
Zaškolení a možnost profesního růstu
Stravenky
25 dní dovolené
Firemní školení a teambuilding apod.

Kontakty:

Kamila Zabavíková, 597 479 237, kzabavikova@specialist.cz

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.