Detail nabídky3417/2018/Procesní inženýr

Lokalita:

Okres Karviná

Z důvodu rozšiřování týmu hledáme pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti automobilového průmyslu, vhodného kandidáta na pozici Procesního inženýra.

Náplň práce:

Poskytování technické podpory při zavádění nových výrobních projektů.
Tvorba technických, cenových kalkulací.
Definování nástrojů a navržení optimálních procesů výroby.
Komunikace napříč odděleními a kooperace při řešení problémů, reklamacích apod.
Spoluúčast na vzorkování.

Požadujeme:

SŠ vzdělání technického směru.
Znalost automotive standardů.
Pokročilá znalost MS Office - zejm. Excell.
Schopnost komunikovat v AJ (min. B1).
Výhodou je praxe na obdobné pozici, znalost SAPu.

Nabízíme:

Práce ve stabilní a nadnárodní společnosti.
Firemní vzdělávání, možnost služebních cest.
Motivační program pro zaměstnance.
Stravenky, FlexiPassy.

Kontakty:

Barbora Tabášková, 597479237, btabaskova@specialist.cz

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.