Detail nabídky3421/2018/HW Inženýr

Lokalita:

Ostravsko

Našim klientem je významná mezinárodní společnost, jejímuž postavení v oblasti svého zaměření výroby patří prvenství na celosvětovém trhu. V souvislosti s rozšiřováním R&D týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici HW Inženýr.

Náplň práce:

Vytváření konstrukcí a systémových řešení HW a strojního zařízení, které musí splňovat předem dané normy a směrnice.
Implementace komponentů pro nízké a vysoké napětí - motory, snímače, ovládací prvky aj.
Vytváření projektové dokumentace HW.
Testování prototypů a funkčních modelů.

Požadujeme:

VŠ vzdělání se zaměřením na HW.
Adekvátní praxe - zkušenost s konstrukcí a vývojem spotřebičů nebo strojů.
Anglický jazyk na komunikativní úrovni.
Znalost směrnice Machinery Directive, LVD, RoHS, Ecodesign.
Znalosti v oblasti BLDC, mototů, regulátorů, snímačů.
Zkušenosti s Ethernet, CAN, MOBDUS, USB atp.

Nabízíme:

Silné a přátelské zázemí zahraniční společnosti.
Příspěvek na dopravu.
Motivační bonusové hodnocení.
Flexibilní pracovní doba.
Kurzy AJ.
Flexi Pass.

Kontakty:

Barbora Tabášková, 597479237, btabaskova@specialist.cz

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.