Detail nabídky3426/2018/Specialista logistiky

Lokalita:

Okres Vsetín

Našim klientem je zahraniční společnost s dlouholetou tradicí na českém trhu. V souvislosti s rozšiřováním týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialisty logistiky.

Náplň práce:

Zajišťování, příprava a kalkulace dopravy.
Komunikace s dodavateli.
Zpracovávání smluv a objednávek.
Kontrola rozpočtů, spolupráce při finančním vyhodnocování zakázek a nabídek.
Akvizice nových dopravců.

Požadujeme:

Zkušenost v oblasti zajišťování vnitrostátní a mezinárodní dopravy.
Znalost právních a jiných předpisů.
Aktivní znalost MS Office - zem. Excel.
Schopnost samostatné práce, dobré sebeřízení.
Dobré komunikační dovednosti, schopnost vyjednávat, asertivita.
Znalost AJ nebo NJ - nevyužívá se na denní bázi.

Nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení.
Pružná pracovní doba.
Zaškolení a možnost profesního růstu.
Stravenky.
25 dní dovolené.
Firemní školení a teambuilding apod.

Kontakty:

Barbora Tabášková, 597479237, btabaskova@specialist.cz

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.