Detail nabídky3457/2018/Manažer logistiky

Lokalita:

okres Vsetín

Máte rádi pracovní výzvy? Rád/a nastavujete nové procesy a postupy? Nevadí Vám práce v prostředí, které nemá stanovený pevný řád, ba naopak, jste iniciátor/ka změn? Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti automotive, hledáme proaktivního Manažera logistiky.

Náplň práce:

Optimalizace logistických procesů
Spolupráce s přípravou výroby
Vyhotovení příslušných dokladů a jejich evidence (vývoz, dovoz).
1x měsíčně provádění inventur skladových zásob.
Tvorba a vedení příslušné dokumentace.
Zajištění optimálního interního vztahu zákazník/dodavatel.
Vedení 20ti podřízených

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání.
Praxe na pozici logistik min. 3 roky.
Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
Zkušenost s vedením minimálně pěti podřízených.
Samostatné řešení problémů.
Schopnost práce v týmovém prostředí.
Samostatná rozhodovací schopnost a schopnost vlastního úsudku.
Ochota neustále zdokonalovat své znalosti.
Preciznost.

Nabízíme:

Flexibilní pracovní doba
25 dní dovolené
Notebook, mobilní telefon
Stravenky
Roční bonus
Profesní využívání angličtiny

Kontakty:

Barbora Tabášková, 597479237, btabaskova@specialist.cz

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.