Detail nabídky3708/2019/Seřizovač vstřikolisu

Lokalita:

region Valašsko

Pro našeho významného klienta, kterým je zahraniční výrobní automotive společnost hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Seřizovače vstřikolisu

Náplň práce:

Zabezpečení fungování výroby na daném vstřikolisu
Výměna forem, seřizování a nastavení parametrů stroje
Dodržování výrobních technologií a postupů
Stabilizace procesních parametrů, analýza vad a následné řešení případných problémů
Spolupráce s technickým oddělením a oddělením údržby

Požadujeme:

Minimálně středoškolské vzdělání technického směru
Min. 1 rok praxe na pozici seřizovače
Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
Ochotu pracovat v nepřetržitém provoze (12 hod. / směna)
Proaktivní přístup a technické myšlení
Pečlivost a preciznost

Nabízíme:

Plně hrazené stravování
Týden dovolené navíc
Roční bonus
Příspěvek na dopravu
Možnost nástupu IHNED

Kontakty:

Zuzana Marko, 602623627, zmarko@specialist.cz