Detail nabídky3869/2020/Projektový manažer - junior

Lokalita:

Ostrava

Naším klientem je zahraniční firma dlouhodobě působící v oblasti realit a služeb. Nyní pro tohoto klienta hledáme projektového manažera juniora POZICE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY VŠ STAVEBNÍ.

Náplň práce:

Řízení svěřené části projektu.
Spolupráce při přípravě a kontrola projektové dokumentace
Spolupráce při výběrových řízeních.
Dohled nad realizací projektu
Dodržování čerpání finančního rozpočtu
Příprava podkladů a součinnost při vyúčtování dotací
Práce v interních systémech

Požadujeme:

Středoškolské vzdělání s maturitou, stavební obor - 3 roky praxe v oboru nebo vysokoškolské vzdělání, stavební obor - absolvent.
Důslednost v administrativě
Komunikativnost
Předchozí praxe v Kros, Autocad
Znalost MS Office
Anglický jazyk - mírně pokročilá úroveň - Alespoň B1

Nabízíme:

25 dní dovolené
Příspěvek na PP nebo ŽP
Stravenky
Odborné kurzy a školení
Flexibilní pracovní doba
Firemní akce

Kontakty:

Jiří Kubza, 597479237, jkubza@specialist.cz