Detail nabídky3936/2021/Vedoucí Technické přípravy výroby

Lokalita:

okr. Opava

Náš klient je společnost se zaměřením na strojírenskou zakázkovou výrobu. Do jeho managementu hledáme posilu do výrobního týmu.

Náplň práce:

- Vedení úseku technické přípravy výroby a CNC programování
- Nastavení základních procesů a struktur technické přípravy, dohled nad tvorbou technické a pracovní dokumentace
- Analýza a optimalizace výrobních procesů, zavádění nových produktů a výrobních standardů
- Motivace a vedení zaměstnanců úseku
- Odpovědnost za:
- účelné využívání strojního vybavení
- proveditelnost technologických postupů
- nábor zaměstnanců a rozvoj týmu
- tvorbu pracovních norem -

Požadujeme:

- Alespoň SŠ vzdělání technického směru, znalost strojního obrábění
- Obecná znalost procesu svařování, žíhání, montáže a tváření kovů
- AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

- Odpovídající mzda
- Možnost podílet se na rozvoji společnost
- Další benefity Vám rádi představíme při pohovoru

Kontakty:

Filip Mohyla, 597479237, fmohyla@specialist.cz