Detail nabídky3937/2021/Specialista TZB - tepelné zdroje

Lokalita:

Ostrava

Naším klientem je zahraniční firma dlouhodobě působící v oblasti realit a služeb. Nyní pro tohoto klienta hledáme Specialistu TZB - pro tepelné zdroje

Náplň práce:

Instalace tepelných zdrojů
Řízení projektu, zodpovědnost za čerpání fin. rozpočtu
Zodpovědnost za dokumentaci (protokol o převzetí stavby, reklamace, zápisy do stavebního deníku atd.)
Zodpovědnost za realizaci projektů
Komunikace s úřady
Schvalování fakturace

Požadujeme:

Vysokoškolské nebo Středoškolské vzdělání s maturitou v oboru stavebnictví – technické zabezpečení budov nebo v oboru průmyslové stavby
Proaktivní přístup, samostatnost, ochota učit se nové věci
Dobré komunikační schopnosti – komunikace s kolegy, úřady a dodavateli
Znalost MS Office
Řidičský průkaz B

Nabízíme:

25 dní dovolené
Příspěvek na PP nebo ŽP
Stravenky
Odborné kurzy a školení
Flexibilní pracovní doba
Firemní akce

Kontakty:

Jindřiška Karásková, 597 479 237, jkaraskova@specialist.cz