Detail nabídky3952/2021/Inženýr řídící a automatizační techniky

Lokalita:

okr. Frýdek-Místek

Pro našeho klienta, který se pohybuje v zakázkové výrobě, hledáme do projektového týmu specialistu na řídící a automatizační techniku.

Náplň práce:

- Navrhování procesu a regulace energetických zařízení
- Definování technických specifikací Vašeho projektu
- Budete hlavním komunikačním bodem zákazníka a projektového týmu v oblasti automatizace
- Tvorba technické dokumentace a PLC programů s našimi programátory a elektrotechniky
- Provádíte analýzu rizik
- Správa nákupních objednávek, nabídek dodavatelů související s automatizací

Požadujeme:

- VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky, elektromechaniky nebo automatizace
- Máte základní povědomí o návrhu elektrických spojů, PLC
- Hledáme člověka, který je pro automatizaci zapálený a chce sledovat nejnovější trendy

Nabízíme:

- Mobilní telefon
- Notebook
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Příspěvek na dopravu
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Možnost občasné práce z domova
- Firemní akce
- 13. plat

Kontakty:

Filip Mohyla, 597479237, fmohyla@specialist.cz