Detail nabídky3956/2021/Manažer kvality

Lokalita:

Ostrava

Naším klientem je zahraniční společnost, která působí v oblasti sériové výroby. Pro tuto společnost hledáme člověka, který jim pomůže posunout úroveň kvality jejich výrobků.

Náplň práce:

- Komplexní řízení dodavatelské, procesní a zákaznické kvality
- Zlepšení systému kvality s cílem snížení interních neshod
- Řízení týmu kvality
- Zodpovědnost za interní a externí audity
- Reporting, sledování a vyhodnocování KPI

Požadujeme:

- Praxe na pozici manažera kvality minimálně 3 roky
- Minimálně SŠ vzdělání v oblasti strojírenství
- Znalost nástrojů řízení kvality
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Měl/a byste být důsledný/á, systematický/á a mít orientaci na zákazníka

Nabízíme:

- Motivující finanční ohodnocení, dle vašich zkušeností
- Osobní automobil
- Týden dovolené navíc
- Flexibilní pracovní doba

Kontakty:

Filip Mohyla, 597479237, fmohyla@specialist.cz