Detail nabídky3962/2021/Elektrotechnik pro montáže bezpečnostních systémů

Lokalita:

Ostrava

Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektrotechnik pro montáže bezpečnostních systémů

Náplň práce:

Zodpovědnost za realizaci montáže elektrorozvodů, čidel, snímačů, kamer, datových a jiných zásuvek atd. dle výkresové dokumentace a zadání nadřízeného
Spolupráce na oživování bezpečnostního systému a dalších speciálních slaboproud. systémů
Servis u zákazníka

Požadujeme:

SŠ se zaměřením na elektro, ne MaR!
Znalost čtení elektro výkresů a provádění elektromontáží
Vyhláška č. 50/78 Sb. § 6
Zájem o bezpečnostní systémy a elektronické systémy obecně
Schopnost práce s MS Office – Excel, Word
Znalost používání moderních technologií ICT – tablety, atd.
Řidičský průkaz sk. B
Výkonová orientace
Zodpovědnost, sebeřízení
Samostatnost
Schopnost řešit operativní problémy
Čistý trestní rejstřík)

Nabízíme:

Široká nabídka firemních benefitů

Kontakty:

Jan Karásek, 702 130 499, honza.karasek@specialist.cz