Detail nabídky3967/2021/Senior Controller

Lokalita:

okr. Frýdek-Místek

Naším klientem je zahraniční výrobní společnost, která nově tvoří share service centrum pro svou skupinu. Do tohoto týmu nyní hledáme controllery juniorní i seniorní. Pokud máte zájem být u vzniku nového týmu, rádi Vám nabídku představíme.

Náplň práce:

- Podávání týdenních, měsíčních a ročních reportů pro určené nákladové a další ukazatele
- Dohlíží na reportingové aktivity dle specifikací a interního zákazníka
- Aplikuje metody zlepšování a lean principy
- Koučuje juniorské controllery
- Připravuje roční plány, analýzu odchylek nákladových středisek

Požadujeme:

- Praxe v oblasti controllingu 2 a více let
- Service mindset
- Praxi v práci se SAPem
- Angličtina na komunikativní úrovni

Nabízíme:

- Odpovídající mzda
- Prostředí stabilní firmy
- Systém benefitů

Kontakty:

Filip Mohyla, 597479237, fmohyla@specialist.cz