Detail nabídky3971/2021/Nákupčí - přípravář

Lokalita:

okr. Ostrava

Naším klientem je zahraniční firma dlouhodobě působící v oblasti realit a služeb. Nyní pro tohoto klienta hledáme kandidáty na pozici Specialista nákupu - přípravář

Náplň práce:

Nastavování kritérií na výběrová řízení stavebních zakázek
Kontrola rozpočtu, vyhodnocování nabídek
Tvorba a aktualizace databáze dodavatelů
Komunikace s dodavateli
Zodpovědnost za podklady z výběrových řízení

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání v oboru stavebnictví
Alespoň 5-letá zkušenost na pozici rozpočtáře/přípraváře ve stavebnictví
Znalost rozpočtů a cenotvorby
Řidičský pr. B
Znalost legislativy
Znalost stavebních materiálů, postupů a cen
Zkušenost s prací s databázemi URS a RTS
Vyjednávání o cenách
Reprezentativní vystupování
Proaktivnost, nezávislost, smysl pro detail
Znalost MS Office, zejména Excelu

Nabízíme:

25 dní dovolené
Příspěvek na PP nebo ŽP
Stravenky
Odborné kurzy a školení
Flexibilní pracovní doba
Firemní akce

Kontakty:

Jan Karásek, 702 130 499, honza.karasek@specialist.cz