Detail nabídky3978/2021/Specialista TZB

Lokalita:

Ostrava

Pro našeho klienta působícího v oblasti výstavby a pronájmu nemovitostí hledáme člověka se zaměřením na energetiku a stavitelství. Společnost v blízké době čeká změna vytápění v jejich nemovitostech a hledají člověka, který jim pomůže tyto projekty realizovat.

Náplň práce:

- Komplexní zajišťování realizace projektů pro instalaci nových tepelných zdrojů pro bytové jednotky
- Jednání s úřady, čerpání rozpočtu, převzetí stavby a vad
- Spolupráce s projektantem na technické specifikaci budov
- Schvalování fakturace

Požadujeme:

- VŠ nebo SŠ vzdělání obor stavební
- Praxe výhodou, ovšem hledáme i absolventy
- Komunikativní a organizačně schopná osobnost
- ŘP skupina B

Nabízíme:

- Pružná pracovní doba
- Benefitní systém: 25 dní dovolené, stravenky, Multisport karta, příspěvek na penzijní a zdravotní připojištění

Kontakty:

Filip Mohyla, 597479237, fmohyla@specialist.cz