Detail nabídky3985/2021/Obchodník

Lokalita:

Ostrava

Naším klientem je zahraniční výrobní společnost, která chce v budoucnu expandovat do střední a východní Evropy. Hledáme aktivního a samostatného obchodníka, který bude vyhledávat a realizovat nové obchodní příležitosti.

Náplň práce:

- Nejprve se seznámíte z našimi produkty, a proto Vás rádi pozveme do naší výroby ve Velké Británii
- Hledáme někoho, kdo nám pomůže nalézt nové obchodní příležitosti hlavně ve střední Evropě(Německo, Poslko, Turecko, Rusko aj.)
- Budete mít na starosti objednávky od A do Z
- Budování dlouhodobých vztahů a péče o zákazníky
- Administrace objednávek, ale fakt minimální, nechceme Vás zatěžovat zbytečnými reporty
- Prezentace na veletrzích, výstavách a marketingových akcích

Požadujeme:

- Ideálně SŠ/VŠ technického směru
- Měli byste mít v sobě zápal pro svou práci, jelikož hledáme obchodníka pro divizi materiálu s vysokou tepelnou odolností
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Angličtina na úrovni min. B2
- Obchodního ducha a odolnost vůči neúspěchu

Nabízíme:

- Motivující mzdové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené, auto k osobnímu použití, penzijní připojištění, zázemí stabilní a rostoucí společnosti

Kontakty:

Jindřiška Karásková, 597 479 237, jkaraskova@specialist.cz