Detail nabídky3990/2021/Embedded SW Developer

Lokalita:

Ostrava

Pro našeho klienta, který vyvíjí světla do automotive hledáme "softvérového Edisona". Zkrátka člověka, který vdechne život jejich HW a pomůže

Náplň práce:

- Vývoj embedded systémů (SMART senzory pro automobily)
- Analýza zákaznických požadavků na funkci senzorů
- Odvození softwarových požadavků z požadavků systémového inženýra
- Návrh SW architektury a následná SW implementace (programování v jazyce C)
- Realizace UNIT a integračních testů
- Tvorba specifikací a dokumentace v souladu s interními procesy a zákaznickými požadavky
- Podpora zákazníka u stávajících i již realizovaných projektů
- Spolupráce v rámci mezinárodního projektového týmu

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT či elektrotechniky Pokročilá znalost programovacího jazyka C Základní znalosti z oblasti elektroniky (např. základní znalost ze školy, pracovní či mimopracovní zkušenost z oblasti elektroniky) Základní znalost mikrokontrolerů (jednočipové počítače) Komunikativní angličtina pro každodenní psanou i mluvenou komunikaci v mezinárodním týmu

Nabízíme:

- Pozice je vhodná pro juniory s krátkou praxí
- Profesní rozvoj v mezinárodní firmě a zároveň práce v R&D s neformální atmosférou (cca 250 zaměstnanců), profesní růst a vzdělávání na vysoké úrovni
- Možnost podílet se na vývoji inovativních technologií
- Home office dle individuální potřeby
- Flexibilní pracovní doba

Kontakty:

Filip Mohyla, 597479237, fmohyla@specialist.cz