Detail nabídky3991/2021/Plánovač výroby

Lokalita:

okr. Opava

Pro našeho klienta, který se pohybuje v oblasti strojírenství nyní hledáme Plánovače výroby. Klient je rozrůstající se společnost a hledají novou posilu do svého týmu.

Náplň práce:

- Plánuje vytížení strojů podle výrobních plánů a podle kapacity výroby tak, aby byly zajištěny výrobky požadované kvality a požadovaných termínů
- Podílení se na zlepšování současného procesu
- Úzká spolupráce s ostatními úseky výroby
- Pravidelný reporting

Požadujeme:

- Znalost strojírenských technologií (svařování, obrábění a montáže)
- Systematický, organizovaný, plánovitý, s dobrými analytickými schopnostmi
- Prokazatelná praxe v plánování zakázkové nebo sériové výroby

Nabízíme:

- Zázemí stabilní a rozrůstající se společnosti
- Motivující platové ohodnocení
- Možnost naučit se a zdokonalit

Kontakty:

Filip Mohyla, 597479237, fmohyla@specialist.cz