Detail nabídky3993/2021/Mistr (svařování/obrábění)

Lokalita:

Ostravsko

Náš klient je společnost se zaměřením na strojírenskou zakázkovou výrobu. Do jeho managementu hledáme posilu do výrobního týmu.

Náplň práce:

2-směnný provoz (6-14 a 14-22)
Řídí tým 30 (svařovna)/25 (obrobna/montovna) podřízených
Zajišťuje organizaci práce, personální záležitosti (dovolené, nemocenské, atd.)
Zajišťuje plnění výrobních plánů, kontrolu zadaných úkolů, poskytování zpětné vazby k výkonu podřízených, hodnocení podřízených
Spolupracuje s vedoucím výroby, technology a plánovači výroby
Zajišťuje plnění BOZP, motivaci podřízených

Požadujeme:

SŠ v technickém oboru (ideálně strojírenství)
Prokazatelná praxe v řízení lidí
Samostatnost, rozhodnost, zodpovědnost
Dovednost motivovat podřízené
Přirozená autorita, zkušenost s řízením zakázkové výroby (svařování, obrábění nebo montáže)

Nabízíme:

Pružná pracovní doba
25 dnů dovolené
Sick days
Stravenky
Příspěvek na penzijní připojištění

Kontakty:

Jan Karásek, 702 130 499, honza.karasek@specialist.cz