|      

  

Hodnoty, na kterých stojí naše firma, Naše DNA

Stabilita - české know how - regionální vazby

Firma vznikla v roce 1993 a během svého působení navázala vztah s desítkami tisíců uchazečů a vyřešila více než 3.000 zakázek. Kromě zprostředkování zaměstnání firma nabízí i další HR služby pro firmy i pro uchazeče.

Přes 25 let budujeme, udržujeme vazby a kontakty s manažery a firmami v regionu. Naše know-how jsme si vymysleli sami, nic jsme nedostali zadarmo ze zahraničních centrál mateřských společností. Jako první v ČR jsme začali využívat kompetenční modely místo „plochých“ popisů práce. Zavedli jsme behaviorální pohovory, využíváme MBTI a jako jedni z mála k tomu máme licenci.

 

Váš úspěch je i náš úspěch

Sázíme na kvalitu a orientaci na potřeby zákazníků. Budujeme vztahy na WIN-WIN přístupu. Každý spokojený klient může dát kvalitní referenci o nás ostatním. To je nejlepší forma propagace, o čemž svědčí řada poděkování a uznání spokojených klientů.

 

Poctivost a férovost

Naše práce je postavena na vysoké míře důvěry mezi námi, našimi klienty a kandidáty. Pracujeme s citlivými informacemi a chráníme je před zneužitím. Při vyhledávání vhodných kandidátů ručíme za anonymitu a diskrétnost jednání. Naše poctivost a férovost je základem důvěry, bez níž to u nás nemůže fungovat.

 

Partnerství s klienty

Nejsme „přeposílači“ životopisů. Nejde nám o jednorázový business, usilujeme o dlouhotrvající spolupráci s našimi klienty, pro které nejsme jen SERVIS. Specialist Service je partnerem regionálních aktérů při vyhledávání lidí do klíčových pozic pro nové investory.

 

Naše práce má smysl

Propojujeme firmy s jednotlivci a pomáháme oběma stranám k úspěchu. Nejsme pracovní agenturou, která by lidi zaměstnávala a přidělovala do firem. My nabízíme zprostředkování práce ve firmách, které hledají kmenové zaměstnance se všemi výhodami z toho plynoucími. Taková práce nám dává smysl.