|      

  

Pro uchazeče o zaměstnání


Naše personální agentura Vám garantuje široké spektrum pracovních nabídek, které získává od nejkvalitnějších zaměstnavatelů z Moravskoslezského kraje.

Nejsme pracovní agenturou, která by vás zaměstnávala a přidělovala do firem. My vám nabízíme zprostředkování práce ve firmách, které vás zaměstnají jako kmenového zaměstnance se všemi výhodami z toho plynoucími.

Profesionální přístup k výběrovému řízení a sebepoznání vede k vaší větší sebejistotě, a tak i zásadnímu zvýšení vaší šance na úspěch při hledání práce. Dlouhodobě se zabýváme personálním poradenstvím. Chcete-li získat efektivní rady pro zpracování CV a dalších technik jak uspět u výběrového pohovoru, rádi vám budeme nápomocni. Stejně tak se vám budeme individuálně věnovat při vašem osobním rozvoji (MBTI, koučování,…). 

 

Registrace uchazeče

Abychom vás mohli pravidelně oslovovat s nabídkami pracovních míst odpovídajících vašim představám, je třeba se registrovat a vstoupit tak do výběrových řízení, které naše agentura řeší.  

Více informací

 

Nabídka pracovních míst

Jako jedna z nejdéle působících agentur v Moravskoslezském kraji zprostředkováváme řadu pracovních pozic především manažerských, klíčových pozic ve společnosti a vysoce specializovaných dělnických profesí. 

Více informací

 

Jak na to

Personální poradenství aneb tipy a rady pro výběrová řízení a pohovory, doporučení jak napsat CV či individální trénink vaší prezentace. 

Více informací

 

Seberozvoj, sebepoznání a koučink

Baterie psychologických dotazníků a výkonové testy pro hodnocení vašeho pracovního nebo manažerského potenciálu.

Více informací